Fortnite, Yeniden Adlı Battle Royale Modunu Sundu

Fortnite, benzersiz bir rekabet mekanizmasına sahip olan ve ikonik Team Rumble moduna bazı benzerlikler gösteren Yeniden (Reload) adlı yeni bir Battle Royale modu sunuyor.

Epic Games, orijinal Battle Royale modunun sınırlı bir oyuncu sayısıyla (40 oyuncuya kadar) daha kısa bir versiyonunu oluşturarak işleri değiştirmeye karar verdi. Yeni modda sıkılaştırılmış bir harita ile sahadaki oyuncular arasındaki rekabetin tırmandırılması hedefleniyor.

Takımın bir üyesi kaldığı sürece takımlar Fortnite Yeniden’de yeniden başlatılıyor. Yeniden, Tilted Towers ve Retail Row gibi tanıdık konumların yer aldığı daha dar bir haritada 40 oyunculu bir deneyim sunuyor. Takımın tamamının silinmesi oyunun bittiği anlamına geliyor! İster Battle Royale’i ister Sıfır İnşa’yı seçin, ayakta kalan son takım maçı kazanacak.

Yeniden oyun modu şöyle çalışıyor:

  • Avlandığında oyuncunun bireysel canlandırma süresi başlar. Oyuncu, sürenin sonunda canlanır!
  • Canlandırma süresi 30 saniye ile başlar ve maçın ilerleyen zamanlarında 40 saniyeye kadar çıkabilir.
  • Ayakta kalan takım üyeleri canlandırma sürelerini kısaltabilir. Bu süre bir rakip yere devrildiğinde 2 saniye, bir rakip avlandığında 4 saniye ve rakip takımın tamamını avlandığında 10 saniye azalır.
  • Yere devrilen oyuncular, diriltilmeyi beklemek yerine canlandırma sürelerini hemen başlatmayı tercih edebilirler.
  • Maçın sonlarına doğru canlandırmalar sonlanır. Yani avlanan takım oyuncuları oyuna geri dönemez.

Epic Games, kullanıcının ilgisini artırmak ve o ikonik hissi vermek için yeni moduyla birçok kasa dışı ganimet eşyasını düşürmeye karar veriyor. Lansman sırasında geri dönen öğeler arasında Tabanca, Taktik Av Tüfeği, Ağır Saldırı Tüfeği ve çok daha fazlası yer alıyor. Orijinal Battle Royale modunun kısaltılmış bir versiyonu olduğundan Yeniden’de kazanabileceğiniz Zafer Taçlarının işlevi klasik Battle Royale ve Sıfır İnşa’da olduğu gibi. Canlandırıldığınızda yaygın bir taarruz tüfeği ve (sadece İnşa’da) 100 ahşap alacaksınız. Avlanan oyuncular Küçük Kalkan İksiri, orta boy cephane, hafif cephane, pompalı tüfek fişeği ve (sadece İnşa’da) her yapı malzemesinden 50’şer adet düşürecek. Tabii bu saydıklarımız avlanan oyuncuların çantalarındaki eşyalara ek olarak düşecek.

Ödüller açısından, Fortnite Yeniden, her biri 20.000 TP’lik başlangıç ​​görevleriyle birlikte geliyor ve bir Victory Royale elde etmeyi başarırsanız, oyun size ilginç bir isim olan Dirilme Şemsiyesi planörü ile ödüllendirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x