Borsanın Teknoloji Devi Silikon Vadisi’ne Adım Attı! Yatırımcıları Havalara Uçuracak Gelişmeler Arka Arkaya Geldi

Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım AŞ (#AGROT), ABD’de Silikon Vadisinde şirket kurmak üzere yatırım kararı aldığını geçtiğimiz hafta Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) aracılığıyla duyurmuştu.

Şirket Bugün Silikon Vadisi’ne Adım Attığını Duyurdu

Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş. (AGROT) tarafından 28 Mart 2024 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde AGROTECH USA LLC’nin kurulması hakkında açıklama yapıldı.

Açıklamada Şirketin geçtiğimiz günlerde Kamu Aydınlatma Platformu’nda paylaşmış olduğu Amerika Birleşik Devletleri, Silikon Vadisi’nde şirket kurulum çalışmalarının, California Secretary of State Business Programs Division tarafından 194747432 Sertifika Numarası, 202461612297 Entity Numarası ve AGROTECH USA LLC ismi ile onaylanarak tüm kuruluş ve lisans işlemlerinin tamamlandığı belirtildi. Bu kuruluş ve yatırım çalışması ile birlikte şirket, Amerika Birleşik Devletleri ve Amerika Birleşik Devletleri merkezli uluslararası büyük ölçekli şirketler vesilesi ile birçok coğrafyaya 3 yıllık stratejik şirket planlaması dahilinde, teknoloji ihracat programını başlattığını açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x